Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
patron tábora

| Zveřejněno v TÁBORY

Petr Kuchař - patron tábora Račí údolí

Od roku 2009 je patronem našeho tábora v Račím údolí nejznámější český freestylista a nestor této motocyklové disciplíny, Petr "KUCHTA" Kuchař. Každý rok se s ním budou děti moci setkat na jednom z táborových turnusů. Petr předvede své jezdecké umění na motokrosovém speciálu značky Kawasaki, proběhne autogramiáda a podle časových možností české freestylové legendy i společný večerní program. Na který turnus přijede "KUCHTA" letos 2014 je zatím vjednání.

Děkujeme "Kuchtovi" 

Patron tábora Petr Kuchař se v roce 2009 poprvé představil dětem v Račím údolí. Byl to ohromný zážitek a to nejen pro kluky, což je vidět i z výběru fotografií. Přestože neměl k dispozici svoji nájezdovou rampu, i tak předvedl na svém motokrosovém speciálu Kawasaki mnoho triků ze svého jezdeckého umění. Nenašel se snad ani jeden účastník tábora, který by se nepyšnil podpisem „Kuchty" na ruce či jiné části těla. Po své krasojízdě Petr svezl všechny odvážlivce a na závěr byla autogramiáda, kde podepisoval své fotografie.

Jsme rádi, že se „Kuchta" stal patronem našeho tábora v Račím údolí. Držíme mu pěsti do další sezóny, ať se mu na všech jeho exhibicích daří a těšíme se opět naviděnou zase příští rok! 

více informací o Petru Kuchařovi naleznete zde

Číst 16363 krát Naposledy změněno čtvrtek, 30 leden 2014 10:05