Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
Letní dětské tábory

Letní dětské tábory

Letní dětské tábory mají v Račím údolí mnohaletou tradici. Naše společnost je úspěšně pořádá od roku 1997 a jsme rádi, že díky vaší přízni a jejich plné naplněnosti můžeme v  organizování táborů pokračovat.

Cílem našich táborů není jen zábava. Chceme děti také něco naučit. Například základním tábornickým dovednostem a správnému chování k přírodě. Smyslem našich celotáborových her a programů je mimo jiné ukázat dětem význam hodnot, jako jsou přátelství, tolerance, respekt, úcta a vzájemná pomoc. Bohužel čím dál tím více děti má kamarády jen na Facebooku a jedinou zábavou v jejich volném čase bývá právě počítač. O to těžší je vymyslet pro děti program, který je zaujme a vtáhne do děje táborového příběhu, ve kterém je dostatek pohybu, tvořivosti, soutěží, zábavy a hlavně legrace. A našim vedoucím se to opravdu daří, nejsou to jen odborníci ale především nadšenci, které práce s dětmi opravdu baví. Je nádherné vidět, jak po počátečním ostychu začnou děti úžasně spolupracovat, zapomenou na to, že jsou bez počítače a že nemají signál na mobilu. A jak najdou nové kamarády a začnou prožívat skutečné, ne virtuální, dobrodružství.

Zkušený a kvalifikovaný tým našich vedoucích připravuje pro děti každý rok nový program, který je propracovaný do posledních detailů. Tábor má vždy nové celotáborové téma, které určuje příběh jednotlivých turnusů. Program je připraven s ohledem na věk dětí, jejich zdatnost a zájmy. Naší prioritou je ale samozřejmě bezpečnost, pohodlí a vyžití dětí.

V sekci zaměření turnusů najdete pod každým turnusem informace o programu a kontakt na hlavního vedoucího a zdravotníka. Na tyto osoby se můžete kdykoliv obrátit se svými dotazy.

Dětské tábory jsou určeny pro děti od 6 do 15 let.

Ročně se našich letních táborů zúčastní cca 400 dětí.

Na každém turnuse je vždy vylosováno jedno dítě, které má následující rok pobyt zdarma!

   

UPOZORNĚNÍ !!!
Pro rychlejší komunikaci nezasíláme žádné informace poštou! Vše najdete na našich stránkách v sekci „
Co si vzít s sebou?„ Všichni si, prosím, pečlivě přečtěte Pokyny pro účastníky tábora Račí údolí. Je nutno si vytisknout a vyplnit Nástupní list dítěte a Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (pokud ho již nemáte - je totiž stejný s tím, co dáváte dětem do školy. Ovšem nesmí být starší více jak jeden rok!!) Na vyžádání vám můžeme tyto dokumenty zaslat poštou!

Na prázdniny a setkání s dětmi se těší provozní Račího údolí Martina Rabenseifnerová tel. 777946373, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.