Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
školy v přírodě

| Zveřejněno v PRO ŠKOLY

alt

Račí údolí se nachází v malebném prostředí Rychlebských hor, které je jako stvořené pro konání škol v přírodě. Zdejší voda a vzduch patří k nejčistším v celé České republice. Nabízíme vám možnost uspořádat školu v přírodě v opravdu čistém a krásném prostředí. Raci, které můžete spatřit ve zdejším horském potoce, jsou toho důkazem.V rekreačním zařízení je ucelený sportovní areál: malé travnaté hřiště na fotbal a volejbal, asfaltové hřiště na házenou, košíkovou, volejbal, nohejbal, tenisový kurt s antukou a tréninkovou zdí, venkovní bazén a ruské kuželky.Ubytování nabízíme v hlavní budově, jejíž kapacita je 68 míst a v chatkách, kde je možno obsadit dalších až 88 míst. V chatkách se netopí, proto je jejich využití možné pouze v teplých měsících. Do chatek je nutné vzít si vlastní spací pytel. Strava je zajišťována v kuchyni rekreačního zařízení. Denní menu je složeno ze snídaně, svačiny, oběda, druhé svačiny a teplé večeře. Dbáme na to, aby strava byla chutná, výživná a plná vitamínů. Nápoje jsou v jídelně k dispozici po celý den.

 Zajistíme pro děti odpolední program ZDARMA:

 • vyprávění pověstí a historie Rychlebských hor
 •  besedy o myslivosti a sokolnictví
 •  ukázky práce policie a hasičů
 •  návštěva umělecké kovárny a včelařství
 •  povídání s šamanem o životě indiánů v indiánském týpí
 •  amnoho dalšího …

Z Račího údolí můžete vyrazit na spoustu výletů - například na zámek Jánský vrch, zříceninu hradu Rychleby, Čertovu kazatelnu, ke studánce Svatého Antoníčka s léčivou vodou nebo na krytý bazén v Javorníku.

Při školách v přírodě má pedagogický dozor pobyt zdarma! (1 osoba na 10 dětí)

CENY ZA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NALEZNETE ZDE

 

Zajistíme pro děti placené programy:alt

V rámci zajištění škol v přírodě Vám nabízíme žážitkový netradiční program pro žáky  Vaší třídy. Ve spolupráci s agenturou Janta s.r.o. a Akce pro školy o.s. pro vás připravíme nabídku přesně na klíč v závislosti na vaších požadavcích a potřebách. Naše zkušenosti jsou nepřeberné a sbíráme je více než 10 let. Za ty roky jsme připravovali program nejrůznějším skupinám, školním kolektivům i pro veřejnost. Nepodceňujeme přípravu a počítáme s jakýmkoli počasím, prostředím i náladou celé skupiny. Všechny starosti a přípravy můžete tak bez obav nechat na nás.

Co umíme?

 • Realizovat spoustu zajímavých aktivit

 • Zaujmout děti i pedagogy

 • Profesionálně řešit vzniklé situace

 • Brát ohledy na individuální požadavky kolektivu

 • Užít si zábavu se stoprocentní bezpečností

 • Připravit program na téma

Programové balíčky aneb zábava na míru:

Balíčky jsou navrženy tak, aby si vybral opravdu každý. Součástí každého z nich je soubor několika typů her a programů, které si skupina může vyzkoušet a užít si u nich spoustu legrace.

 • Ledolamky - krátké jednoduché hry, sloužící pro seznámení a vytvoření příjemné atmosféry

 • Dynamics aktivity a hry - složitější týmové aktivity

 • Nízké lanové aktivity - nízké lanové překážky do 1,5m výšky

 • Lukostřelba a foukačky - střelba z tréninkových luků a amerických foukaček

 • Tematické společenské a skupinové hry

 • Fyzicky náročnější aktivity

 • Výtvarné programy

 • Večerní programy

Pro lepší orientaci jsme navrhli 3 základní balíčky, které jsme schopní přizpůsobit vašim potřebám.

Základní balíček

Jedná se o komplexní program, který obsahuje různé typy aktivit. Jeho součástí je jak využití kreativních činností, tak práce ve skupině s cílem posílení vztahů v ní, týmové i individuální aktivity a v neposlední řadě něco lákavého a zábavného například ve formě nízkých lanových překážek, střelby z luku nebo netradičních her.

Základní balíček Junior

Program bývá sestaven z aktivit vhodných pro nejmladší účastníky ve věku 6-8 let. Důraz je kladen zejména na tvořivost a netradiční kreativní činnosti. Součástí jsou také hry uzpůsobené věku účastníků a jejich potřebám, které jsou vždy konzultovány s pedagogickým dozorem.

Základní balíček Téma

Chcete zažít putování s Příšerkami s.r.o., divokou honbu za pokladem s Vikingy, bláznivé skotačení nejen s lemury z Madagaskaru nebo žluté šílenství v podobě Mimoňů? Celý program umíme připravit do těchto témat, stačí se jen rozhodnout.

Říkáte si, že tohle všechno je super, ale stále tomu něco chybí? Nějaké větší dobrodružství a adrenalin? Pak pro vás máme ještě Bonus k balíčku.

Bonus k balíčku*

Mimo základní balíčky, které obsahují spoustu zajímavých a neokoukaných činností, můžeme účastníkům nabídnout ještě něco navíc. Jedná se o adrenalin ve formě paintballu, kdy si všichni mohou vyzkoušet své strategické dovednosti a taktiku, ale především jde hlavně o zábavu a netradiční zážitek.   *Cena: 160 Kč/100 kuliček/ osoba

Nevybrali jste si?

Nevadí. Balíčky berte jako orientační, protože chápeme, že každý kolektiv má jiné požadavky a svá specifika. Vše už je jen na vzájemné dohodě a vaší představě o programu, kterou jsme schopni naplnit dle našich možností.

Snažíme se, aby každá akce byla originální a měla větší smysl, než jen opustit budovu školy. Proto naše programy stavíme na principech zážitkové pedagogiky, kreativních činnostech, bezpečnosti a individuálních potřebách. Upevnění vztahů v kolektivu je naší prioritou a přátelská atmosféra nabízí možnost získat nové zkušenosti netradičním a zajímavým způsobem.

Za kolik?

Program je během dne předběžně rozdělen do 3 bloků tak, aby probíhal hladce a děti měly čas na jídlo i odpočinek. Časy jsou pouze orientační a dokážeme je přizpůsobit zvyklostem dětí, počasí i programovým záležitostem.

9:00 – 12:00 dopolední programový blok

14:30 – 18:00 odpolední programový blok

19:00-20:30 večerní programový blok

Ceny jsou stanoveny za jednoho účastníka kurzu na den. Pedagogové si samozřejmě mohou také vše vyzkoušet a zažít, ale jejich aktivní účast na programu není povinná a tudíž není ani zpoplatněna. Cena je konečná a zahrnuje mzdu instruktorů, jejich stravu a ubytování, dopravu i spotřebovaný materiál, takže nezaplatíte už ani korunu navíc. Tedy pokud nevyužijete příplatek za Bonus k balíčku*

Základní školy 1 den 2 dny 3 dny 4 dny 5 dní
15 - 24 dětí 310 Kč 450 Kč 615 Kč 745 Kč 875 Kč
25 - 34 dětí 300 Kč 415 Kč 605 Kč 720 Kč 855 Kč
35 - 44 dětí 290 Kč 380 Kč 540 Kč 700 Kč 825 Kč
45 - 60 dětí 250 Kč 350 Kč 460 Kč 590 Kč 760 Kč

*Cena za Bonus k balíčku: 160 Kč/100 kuliček/ osoba

Chcete abychom pro vás připravili program právě my? 

Teď už stačí jen zavolat nebo napsat email a dohodnout vše potřebné pro hladkou realizaci vašeho pobytu. Pokud máte jakékoli dotazy k programu, nebojte se zeptat, rádi na ně odpovíme a vždy se snažíme vyhovět ke spokojenosti všech. Kontaktní osoba a koordinátor programu  Mgr. Barbora Kristová, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel. +420 737 310 761,  Janta s.r.o.

 

Neváhejte nás kontaktovat  a nebo rovnou zašlete objednávku.

 alt  alt

 

 

Číst 13802 krát Naposledy změněno úterý, 14 únor 2017 11:49