Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
ubytování Rychlebské hory

| Zveřejněno v REKREACE

Ubytování Rychlebské hory

V našem areálu si můžete vybrat ubytování, které vám bude vyhovovat. V srdci Rychlebských hor - Račím údolí  na vás čeká Penzion Isolde, jsou k dispozici vícelůžkové pokoje se sociálním zařízením a vícelůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě, čtyřlůžkové chatky a sruby. Nabízíme také možnost stanování.  Pokoje jsou v současné době přizpůsobeny především dětem, což znamená bezpečně a jednoduše (děti tvoří 70% našich návštěvníků). Všechny typy ubytování mají jednu věc společnou – krásně si v nich odpočinete a to nejen proto, že je zde nádherná příroda, čistý vzduch a krásně zurčící Račí potok, ale také proto, že se vám sem nikdo nedovolá. Není tu téměř žádný signál a wi-fi pouze v hospůdce Isolde. Věřte, že zde zapomenete na všechen stres a starosti, vítají Vás RYCHLEBSKÉ HORY - HORY TICHA A ZASTAVENÍ. Zde na konci světa, budete od civilizace opravdu odtrženi!

Rekreační zařízení Račí údolí má celkovou ubytovací kapacitu 157 míst, z toho 69 v budově, 68 v chtkách a 20 ve srubech.

PENZIÓN ISOLDE - POKOJE

VCHOD A 
PŘÍZEMÍ - zde najdete pokoj číslo 1. a pokoj číslo 2. Společné pánské sprchy a  dámské sprchy s wc, dále samostatné wc a vchod do kanceláře majitele. 

 

Pokoj číslo 1

Celkem 7 lůžek. 
Vybavení pokoje: tři patrové postele a jedna válenda, pod každou postelí je šuplík s úložným prostorem. Dále stůl, čtyři židle, skříň, věšáky, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo.   

 p 1  P 1y

 

Pokoj číslo 2.

Celkem 7 lůžek. 
Vybavení pokoje: tři patrové postele a jedna válenda, pod kadsou postelí je šuplík s úložným prostorem. Dále stůl, čtyři židle, skříň, věšáky, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo.

p 2 P 2y

 

Společné dámské sprchy

sprchy zeny  sprchy zeny1

 

Společné pánské sprchy

sprchy muzi  sprchy muzi1

 

PRVNÍ PATRO - zde se nachází pokoj číslo 3. pokoj 4. pokoj 5.  pokoj 6. a na chodbě je společné WC

Pokoj číslo 3.

Celkem 2 lůžka.
Vybavení pokoje: dvě válendy, dvě židle, skříňka, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo, sprchový kout. 

 P 3  P 3y

 

Pokoj číslo 4.

Celkem 2 lůžka.
Vybavení pokoje: manžeslká postel, stoleček, dvě křesla, skříň,  umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo, sprchový kout a wc.

P 4  P 4y

 

Pokoj číslo 5.

Celkem 8 lůžek. Vybavení pokoje: čtyři patrové postele, pod každou postelí je šuplík s úložným prostorem, stůl, čtyři židle, skříň, věšáky, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo.

P 5  P 5y  

 

Pokoj číslo 6.

Celkem 8 lůžek. Vybavení pokoje: čtyři patrové postele, pod každou postelí je šuplík s úložným prostorem, stůl, čtyři židle, skříň, věšáky, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo.

 

P 6  P 6y

 

DRUHÉ PATRO - zde se nachází pokoj číslo 7. pokoj 9. pokoj 10. 

Pokoj číslo 7. / 7a. / 7b.

Tento pokoj je složen ze tří pokujů. Z chodby vstoupíte do prostředního pokoje číslo 7, který je průchozí, jsou zde dvě lůžka. Z pokoje 7 vstoupíte na pravé straně do pokoje číslo 7a, kde jsou tři lůžka a sociální zařízení a na straně levé do pokoje 7b, kde jsou dvě lůžka. 

Celkem 7 lůžek. Vybavení pokoje: jedna patrová postel, pět válend, stoleček, dvě křesla, čtyři židle, skříňky, sprchový kout, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo a wc.

P 7  P 7y

                                           průchozí pokoj 7                                                       

P 7b  P7a

                                                       pokoj 7b  a pokoj 7a

  

Pokoj číslo 9.

Celkem 5 lůžek. Vybavení pokoje: dvě patrové postele, jedna válenda, pod každou postelí je šuplík s úložným prostorem, stůl, čtyři židle, skříň, věšáky, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo. 

P 9

 

Pokoj číslo 10.

Celkem 5 lůžek. Vybavení pokoje: dvě patrové postele, jedna válenda, pod každou postelí je šuplík s úložným prostorem, stůl, čtyři židle, skříň, věšáky.

 P 10y P 10

 

VCHOD B
DRUHÉ PATRO - zde se nachází pokoj číslo 12. a masérna

Pokoj číslo 12. / 12a. / 12b.

Tento pokoj je složen ze tří pokojů. Z chodby vstoupíte do prostředního pokoje číslo 12, který je průchozí, jsou zde tři lůžka. Z pokoje 12 vstoupíte na levé straně do pokoje číslo 12a, kde jsou dvě lůžka a sociální zařízení a na straně pravé do pokoje 12b, kde jsou dvě lůžka. 

Celkem 7 lůžek. Vybavení pokoje: jedna patrová postel, pět válend, stoleček, šest židlí, skříňky, sprchový kout, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo a wc.

P 12  P 12b

                                          Pokoj 12 a 12 b

P 12a  P 12x

                                     Pokoj 12a

Chodba druhé patro 

chodby  

 

PRVNÍ PATRO - zde se nachází pokoj číslo 13. pokoj 14., na chodbě je společné WC

Pokoj číslo 13

Celkem 7 lůžek. 
Vybavení pokoje: dvě patrové postele a tři válendy, pod každou postelí je šuplík s úložným prostorem, stůl, čtyři židle, skříň, věšáky. 

 P 13  P 13y

 

Pokoj číslo 14

Tento pokoj je tvořen dvěmi pokoji. Z chodby vstoupíte do hlavního pokoje, kde je manželská postel, rozkládací pohovka, stůl a čtyři židle. Další pokoj je menší a jsou zde dvě samostatné postele. Pokoj má také vlastní sociální zařízení. 
Celkem 4 lůžka + přistýlka
Vybavení pokoje: manželská postel, dvě válendy, razkládací pohovka (2 lůžka), stůl, čtyři židle, sprchový kout, umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo a wc.

 P 14  P 14x

P 14y  P 14z

 

SRUBY

 Ve spodní části areálu, blíže k bazénu se nachází v řadě, pět srubů ve tvaru písmene A. Sruby jsou v blízkosti Račího potoka a jeho šumění vás bude nádherně uspávat a uklidňovat. Srub je 3 m široký a 4 m dlouhý. Vybavení srubů: dvě patrové postele, okno, zásuvka, stůl, čtyři židle, dvě skříňky, dveře a okenice, ložní prádlo - přikrývka, polštářek a prostěradlo. Sociální zařízení je společné v penzionu Isolde. 

 

srub  srubx

sruby  sruby2

 

CHATKY

V horní části areálu se nachází 17 chatek s verandou. Chatky jsou postaveny do tvaru písmene U. Chatky číslo 1 až 7 jsou v blízkosti příjezdové cesty do areálu a ohniště, chatky číslo 8. až 12. jsou v blízkosti kempu pro stany a chatky 13. až 17. jsou u Račího potoka. Chatka má rozměr šířka... a dékla ... . Vybavení chatky: dvě patrové postele, okno, stoleček, dvě židle, dvě skříňky, dveře, malá veranda, ložní prádlo - přikrývka, polštářek a prostěradlo. Sociální zařízení je společné v penzionu Isolde.  V současné době je zásuvka pouze v chatce číslo 16, a 17. na jaře 2018 by se měly dělat zásuvky ve všech chatkách. 

chatky4  chatka 1

chatky1  chaticka

 

Číst 72465 krát Naposledy změněno úterý, 30 leden 2018 18:17