Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
školní výlety

| Zveřejněno v PRO ŠKOLY

Už  vás nebaví sedět ve škole a chcete si užít krásnou přírodu, zasportovat si a nebo vyrazit do magických Rychlebskýchalt hor?   

Tak to jste správně! Školní výlet je příležitost, jak něco nového poznat, užít si zábavu a zažít nezapomenutelné. Ať pak máte na třídních srazech na co vzpomínat.

V Račím údolí vás ubytujeme za příznivé ceny a najíte se jako u maminky.

K dispozici je ucelený sportovní areál: malé travnaté hřiště na fotbal a volejbal, asfaltové hřiště na házenou, košíkovou, volejbal a nohejbal, tenisový kurt s antukou a tréninkovou zdí, stolní tenis, venkovní bazén a ruské kuželky. Také si můžete zajezdit na koních.

Tipy na výlety v nejbližším okolí:  

Čertova kazatelna

zřícenina hradu Rychleby

zámek Jánský vrch

rozhledna Borůvková hora 

Nabízíme školní výlety se spoustou adrenalinových zážitků:

Tyto výlety nejsou pouze o adrenalinových zážitcích, které sice děti zajímají nejvíce, ale přede

vším o využití metody zážitkové pedagogiky, kdy dochází k upevnění vztahů mezi žáky ve třídě. Účastníci jsou také stavěni do rolí, se kterými se setkávají v běžném životě a získávají tak důležité zkušenosti. Vrámci těchto výletů vám můžeme nabídnout výběr z těchto aktivit.

Naše nabídka školních výletů prostřednictvím agentury Janta s.r.o. je vhodná pro žáky a studenty všech věkov

ých kategorií. Od těch nejmenších (děti od 6 let) až po maturanty.

Máte o některou z nabídek zájem nebo nám chcete položit nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás!

CENY ZA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NALEZNETE ZDE

 

 Zajistíme pro děti placené programy:

alt

V rámci školního výletu Vám nabízíme program pro děti ve spolupráci s agenturou Janta s.r.o. a Akce pro školy o.s. Naše zkušenosti jsou nepřeberné a sbíráme je více než 10 let. Za ty roky jsme připravovali program nejrůznějším skupinám, školním kolektivům i pro veřejnost. Nepodceňujeme přípravu a počítáme s jakýmkoli počasím, prostředím i náladou celé skupiny. Všechny starosti a přípravy můžete tak bez obav nechat na nás.

Co umíme?

  • Realizovat spoustu zajímavých aktivit

  • Zaujmout děti i pedagogy

  • Profesionálně řešit vzniklé situace

 

 • Brát ohledy na individuální požadavky kolektivu

 • Užít si zábavu se stoprocentní bezpečností

 • Připravit program na téma

Programové balíčky aneb zábava na míru:

Balíčky jsou navrženy tak, aby si vybral opravdu každý. Součástí každého z nich je soubor několika typů her a programů, které si skupina může vyzkoušet a užít si u nich spoustu legrace.

 • Ledolamky - krátké jednoduché hry, sloužící pro seznámení a vytvoření příjemné atmosféry

 • Dynamics aktivity a hry - složitější týmové aktivity

 • Nízké lanové aktivity - nízké lanové překážky do 1,5m výšky

 • Lukostřelba a foukačky - střelba z tréninkových luků a amerických foukaček

 • Tematické společenské a skupinové hry

  298
 • Fyzicky náročnější aktivity

 • Výtvarné programy

 • Večerní programy

Pro lepší orientaci jsme navrhli 3 základní balíčky, které jsme schopní přizpůsobit vašim potřebám.

Základní balíček

Jedná se o komplexní program, který obsahuje různé typy aktivit. Jeho součástí je jak využití kreativních činností, tak práce ve skupině s cílem posílení vztahů v ní, týmové i individuální aktivity a v neposlední řadě něco lákavého a zábavného například ve formě nízkých lanových překážek, střelby z luku nebo netradičních her.

Základní balíček Junior

Program bývá sestaven z aktivit vhodných pro nejmladší účastníky ve věku 6-8 let. Důraz je kladen zejména na tvořivost a netradiční kreativní činnosti. Součástí jsou také hry uzpůsobené věku účastníků a jejich potřebám, které jsou vždy konzultovány s pedagogickým dozorem.

Základní balíček Téma

Chcete zažít putování s Příšerkami s.r.o., divokou honbu za pokladem s Vikingy, bláznivé skotačení nejen s lemury z Madagaskaru nebo žluté šílenství v podobě Mimoňů? Celý program umíme připravit do těchto témat, stačí se jen rozhodnout.

Říkáte si, že tohle všechno je super, ale stále tomu něco chybí? Nějaké větší dobrodružství a adrenalin? Pak pro vás máme ještě Bonus k balíčku.

Bonus k balíčku*

Mimo základní balíčky, které obsahují spoustu zajímavých a neokoukaných činností, můžeme účastníkům nabídnout ještě něco navíc. 

235

Jedná se o adrenalin ve formě paintballu, kdy si všichni mohou vyzkoušet své strategické dovednosti a taktiku, ale především jde hlavně o zábavu a netradiční zážitek.   *Cena: 160 Kč/100 kuliček/ osoba

Nevybrali jste si?

Nevadí. Balíčky berte jako orientační, protože chápeme, že každý kolektiv má jiné požadavky a svá specifika. Vše už je jen na vzájemné dohodě a vaší představě o programu, kterou jsme schopni naplnit dle našich možností.

Snažíme se, aby každá akce byla originální a měla větší smysl, než jen opustit budovu školy. Proto naše programy stavíme na principech zážitkové pedagogiky, kreativních činnostech, bezpečnosti a individuálních potřebách. Upevnění vztahů v kolektivu je naší prioritou a přátelská atmosféra nabízí možnost získat nové zkušenosti netradičním a zajímavým způsobem.

Za kolik?

Program je během dne předběžně rozdělen do 3 bloků tak, aby probíhal hladce a děti měly čas na jídlo i odpočinek. Časy jsou pouze orientační a dokážeme je přizpůsobit zvyklostem dětí, počasí i programo

vým záležitostem.

9:00 – 12:00 dopolední programový blok

14:30 – 18:00 odpolední programový blok

19:00-20:30 večerní programový blok

Ceny jsou stanoveny za jednoho účastníka kurzu na den. Pedagogové si samozřejmě mohou také vše vyzkoušet a zažít, ale jejich aktivní účast na programu není povinná a tudíž není ani zpoplatněna. Cena je konečná a zahrnuje mzdu instruktorů, jejich stravu a ubytování, dopravu i spotřebovaný materiál, takže nezaplatíte už ani korunu navíc. Tedy pokud nevyužijete příplatek za Bonus k balíčku*

Základní školy 1 den 2 dny 3 dny 4 dny 5 dní
15 - 24 dětí 310 Kč 450 Kč 615 Kč 745 Kč 875 Kč
25 - 34 dětí 300 Kč 415 Kč 605 Kč 720 Kč 855 Kč
35 - 44 dětí 290 Kč 380 Kč 540 Kč 700 Kč 825 Kč
45 - 60 dětí 250 Kč 350 Kč 460 Kč 590 Kč 760 Kč


*Cena za Bonus k balíčku: 160 Kč/100 kuliček/ osoba

Chcete abychom pro vás připravili program právě my? 

Teď už stačí jen zavolat nebo napsat email a dohodnout vše potřebné pro hladkou realiz

aci vašeho pobytu. Pokud máte jakékoli dotazy k programu, nebojte se zeptat, rádi na ně odpovíme a vždy se snažíme vyhovět ke spokojenosti všech. Kontaktní osoba a koordinátor programu  Mgr. Barbora Kristová, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel. +420 737 310 761  Janta s.r.o.

 

Neváhejte nás kontaktovat  a nebo rovnou zašlete objednávku.

  

alt

 

Číst 9552 krát Naposledy změněno úterý, 14 únor 2017 12:01