Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
školy v přírodě

| Zveřejněno v PRO ŠKOLY

alt

Račí údolí se nachází v malebném prostředí Rychlebských hor, které je jako stvořené pro konání škol v přírodě. Zdejší voda a vzduch patří k nejčistším v celé České republice. Nabízíme vám možnost uspořádat školu v přírodě v opravdu čistém a krásném prostředí. Raci, které můžete spatřit ve zdejším horském potoce, jsou toho důkazem.V rekreačním zařízení je ucelený sportovní areál: malé travnaté hřiště na fotbal a volejbal, asfaltové hřiště na házenou, košíkovou, volejbal, nohejbal, tenisový kurt s antukou a tréninkovou zdí, venkovní bazén a ruské kuželky.Ubytování nabízíme v hlavní budově, jejíž kapacita je 68 míst a v chatkách, kde je možno obsadit dalších až 88 míst. V chatkách se netopí, proto je jejich využití možné pouze v teplých měsících. Do chatek je nutné vzít si vlastní spací pytel. Strava je zajišťována v kuchyni rekreačního zařízení. Denní menu je složeno ze snídaně, svačiny, oběda, druhé svačiny a teplé večeře. Dbáme na to, aby strava byla chutná, výživná a plná vitamínů. Nápoje jsou v jídelně k dispozici po celý den.

 Zajistíme pro děti odpolední program ZDARMA:

 • vyprávění pověstí a historie Rychlebských hor
 •  besedy o myslivosti a sokolnictví
 •  ukázky práce policie a hasičů
 •  návštěva umělecké kovárny a včelařství
 •  povídání s šamanem o životě indiánů v indiánském týpí
 •  amnoho dalšího …

Z Račího údolí můžete vyrazit na spoustu výletů - například na zámek Jánský vrch, zříceninu hradu Rychleby, Čertovu kazatelnu, ke studánce Svatého Antoníčka s léčivou vodou nebo na krytý bazén v Javorníku.

Při školách v přírodě má pedagogický dozor pobyt zdarma! (1 osoba na 10 dětí)

CENY ZA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NALEZNETE ZDE

 

Zajistíme pro děti placené programy:alt

V rámci zajištění škol v přírodě Vám nabízíme žážitkový netradiční program pro žáky  Vaší třídy. Ve spolupráci s agenturou Janta s.r.o. a Akce pro školy z.s. se kterými úspěšně spolupracujeme několik let. Zkušenosti sbíráme je více než 10 let. Za ty roky jsme připravovali program nejrůznějším skupinám, školním kolektivům i pro veřejnost. Nepodceňujeme přípravu a počítáme s jakýmkoli počasím, prostředím i náladou celé skupiny. Všechny starosti a přípravy můžete tak bez obav nechat na nás.

a Akce pro školy o.s.z.s. se kterouými úspěšně spolupracujeme několik let.

 

Co umíme?

 • Realizovat spoustu zajímavých aktivit

 • Zaujmout děti i pedagogy

 • Profesionálně řešit vzniklé situace

 • Brát ohledy na individuální požadavky kolektivu

 • Užít si zábavu se stoprocentní bezpečností

 • Připravit program na téma

Programové balíčky aneb zábava na míru:

Balíčky jsou navrženy tak, aby si vybral opravdu každý. Součástí každého z nich je soubor několika typů her a programů, které si skupina může vyzkoušet a užít si u nich spoustu legrace.

 • Ledolamky - krátké jednoduché hry, sloužící pro seznámení a vytvoření příjemné atmosféry

 • Dynamics aktivity a hry - složitější týmové aktivity

 • Nízké lanové aktivity - nízké lanové překážky do 1,5m výšky

 • Lukostřelba a foukačky - střelba z tréninkových luků a amerických foukaček

 • Tematické společenské a skupinové hry

 • Fyzicky náročnější aktivity

 • Výtvarné programy

 • Večerní programy

Pro lepší orientaci jsme navrhli 3 základní balíčky, které jsme schopní přizpůsobit vašim potřebám.

Základní balíček

Jedná se o komplexní program, který obsahuje různé typy aktivit. Jeho součástí je jak využití kreativních činností, tak práce ve skupině s cílem posílení vztahů v ní, týmové i individuální aktivity a v neposlední řadě něco lákavého a zábavného například ve formě nízkých lanových překážek, střelby z luku nebo netradičních her.

Základní balíček Junior

Program bývá sestaven z aktivit vhodných pro nejmladší účastníky ve věku 6-8 let. Důraz je kladen zejména na tvořivost a netradiční kreativní činnosti. Součástí jsou také hry uzpůsobené věku účastníků a jejich potřebám, které jsou vždy konzultovány s pedagogickým dozorem.

Základní balíček Téma

Chcete zažít putování s Příšerkami s.r.o., divokou honbu za pokladem s Vikingy, bláznivé skotačení nejen s lemury z Madagaskaru nebo žluté šílenství v podobě Mimoňů? Celý program umíme připravit do těchto témat, stačí se jen rozhodnout.

Říkáte si, že tohle všechno je super, ale stále tomu něco chybí? Nějaké větší dobrodružství a adrenalin? Pak pro vás máme ještě Bonus k balíčku.

Bonus k balíčku

Mimo základní balíčky, které obsahují spoustu zajímavých a neokoukaných činností, můžeme účastníkům nabídnout ještě něco navíc. Jedná se o adrenalin ve formě paintballu, kdy si všichni mohou vyzkoušet své strategické dovednosti a taktiku, ale především jde hlavně o zábavu a netradiční zážitek.  

Nevybrali jste si?

Nevadí. Balíčky berte jako orientační, protože chápeme, že každý kolektiv má jiné požadavky a svá specifika. Vše už je jen na vzájemné dohodě a vaší představě o programu, kterou jsme schopni naplnit dle našich možností.

Snažíme se, aby každá akce byla originální a měla větší smysl, než jen opustit budovu školy. Proto naše programy stavíme na principech zážitkové pedagogiky, kreativních činnostech, bezpečnosti a individuálních potřebách. Upevnění vztahů v kolektivu je naší prioritou a přátelská atmosféra nabízí možnost získat nové zkušenosti netradičním a zajímavým způsobem.

 

Chcete abychom pro vás připravili program právě my? 

Teď už stačí jen zavolat nebo napsat email a dohodnout vše potřebné pro hladkou realizaci vašeho pobytu. Pokud máte jakékoli dotazy k programu, nebojte se zeptat, rádi na ně odpovíme a vždy se snažíme vyhovět ke spokojenosti všech. Kontaktní osoba a koordinátor programu  Mgr. Barbora Kristová, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel. +420 737 310 761,  Janta s.r.o. a Akce pro školy z.s.

 

Neváhejte nás kontaktovat  a nebo rovnou zašlete objednávku.

 alt  alt

 

 

Číst 18987 krát Naposledy změněno úterý, 13 únor 2018 19:03