Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
adaptační kurzy

| Zveřejněno v PRO ŠKOLY

alt

V Račím údolí můžete uspořádat vlastní adaptační kurz, nebo to nechat na nás a my ho pro vás odborně připravíme.

Adaptační kurzy jsou jednou z alternativních možností k poznání, stmelení a posílení nově vznikajícího kolektivu. Realizujeme je podle osvědčených metod zážitkové pedagogiky a důrazně dbáme na splnění zadaných cílů: vytvoření vstřícné, přátelské a týmové atmosféry.

Celý program je zaměřen buď na vybrané konkrétní téma, nebo se drží určené dějové linie. Další možností je koncipovat akci, tak aby děti během her získávaly informace o škole, kam nastupují, o její historii, školních pravidlech apod. Velký důraz klademe také na to, aby se vytvořilo pouto mezi studenty a jejich novými učiteli. Koncepci a témata kurzu uzpůsobíme vašim představám a požadavkům. Ty budou vždy předem konzultovány s týmovým lídrem projektu Ondřejem Svačkem. Námi pořádané adaptační kurzy jsou určeny pro nově nastupující ročníky středních škol,  žáky nově složených nebo pozměněných tříd základních škol, pro prvňáčky a další nově se tvořící kolektivy.

 • lanové aktivity– lanové překážky ve výšce od 1,5 m do 15 m
 • paintball
 • zážitkové programy – hry na rozvoj týmu, odvahy a důvěry
 • večerní programy – casino, karaoke, tanec
 • a další – stačí si vybrat

alt

CENY ZA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NALEZNETE ZDE 

Program: 

V rámci zajištění adaptačních kurzů Vám nabízíme zážitkový netradiční program přesně na klíč v závislosti na vašich požadavcích a potřebách. Program pro Vás připraví agentura Janta s.r.o. a Akce pro školy z.s. se kterými úspěšně spolupracujeme několik let. 

Zkušenosti sbíráme více než 10 let. Za ty roky jsme připravovali program nejrůznějším skupinám, školním kolektivům i pro veřejnost. Nepodceňujeme přípravu a počítáme s jakýmkoli počasím, prostředím i náladou celé skupiny. Všechny starosti a přípravy můžete tak bez obav nechat na nás.

Co umíme?

 • Realizovat spoustu zajímavých aktivit

 • Zaujmout děti i pedagogy

 • Profesionálně řešit vzniklé situace

 • Brát ohledy na individuální požadavky kolektivu

 • Užít si zábavu se stoprocentní bezpečností

 • Připravit program na téma

Programové balíčky aneb zábava na míru:

Balíčky jsou navrženy tak, aby si vybral opravdu každý. Součástí každého z nich je soubor několika typů her a programů, které si skupina může vyzkoušet a užít si u nich spoustu legrace.

 • Ledolamky - krátké jednoduché hry, sloužící pro seznámení a vytvoření příjemné atmosféry

 • Dynamics aktivity a hry - složitější týmové aktivity

 • Nízké lanové aktivity - nízké lanové překážky do 1,5m výšky

 • Lukostřelba a foukačky - střelba z tréninkových luků a amerických foukaček

 • Tematické společenské a skupinové hry

 • Fyzicky náročnější aktivity

 • Výtvarné programy

 • Večerní programy

Pro lepší orientaci jsme navrhli 3 základní balíčky, které jsme schopní přizpůsobit vašim potřebám.

Základní balíček

Jedná se o komplexní program, který obsahuje různé typy aktivit. Jeho součástí je jak využití kreativních činností, tak práce ve skupině s cílem posílení vztahů v ní, týmové i individuální aktivity a v neposlední řadě něco lákavého a zábavného například ve formě nízkých lanových překážek, střelby z luku nebo netradičních her.

Základní balíček Junior

Program bývá sestaven z aktivit vhodných pro nejmladší účastníky ve věku 6-8 let. Důraz je kladen zejména na tvořivost a netradiční kreativní činnosti. Součástí jsou také hry uzpůsobené věku účastníků a jejich potřebám, které jsou vždy konzultovány s pedagogickým dozorem.

Základní balíček Téma

Chcete zažít putování s Příšerkami s.r.o., divokou honbu za pokladem s Vikingy, bláznivé skotačení nejen s lemury z Madagaskaru nebo žluté šílenství v podobě Mimoňů? Celý program umíme připravit do těchto témat, stačí se jen rozhodnout.

Říkáte si, že tohle všechno je super, ale stále tomu něco chybí? Nějaké větší dobrodružství a adrenalin? Pak pro vás máme ještě Bonus k balíčku.

Bonus k balíčku

Mimo základní balíčky, které obsahují spoustu zajímavých a neokoukaných činností, můžeme účastníkům nabídnout ještě něco navíc. Jedná se o adrenalin ve formě paintballu, kdy si všichni mohou vyzkoušet své strategické dovednosti a taktiku, ale především jde hlavně o zábavu a netradiční zážitek.

Nevybrali jste si?

Nevadí. Balíčky berte jako orientační, protože chápeme, že každý kolektiv má jiné požadavky a svá specifika. Vše už je jen na vzájemné dohodě a vaší představě o programu, kterou jsme schopni naplnit dle našich možností.

Snažíme se, aby každá akce byla originální a měla větší smysl, než jen opustit budovu školy. Proto naše programy stavíme na principech zážitkové pedagogiky, kreativních činnostech, bezpečnosti a individuálních potřebách. Upevnění vztahů v kolektivu je naší prioritou a přátelská atmosféra nabízí možnost získat nové zkušenosti netradičním a zajímavým způsobem.

Chcete abychom pro vás připravili program právě my? 

Teď už stačí jen zavolat nebo napsat email a dohodnout vše potřebné pro hladkou realizaci vašeho pobytu. Pokud máte jakékoli dotazy k programu, nebojte se zeptat, rádi na ně odpovíme a vždy se snažíme vyhovět ke spokojenosti všech.  Kontaktní osoba a koordinátor programu Mgr. Barbora Kristová, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel. +420 737 310 761,  Janta s.r.o. a Akce pro školy z.s.

 

CENY ZA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NALEZNETE ZDE

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo rovnou zašlete objednávku.

 alt alt alt

alt alt alt

Číst 16747 krát Naposledy změněno úterý, 13 únor 2018 19:08