Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373




výuka a výjížďky na koních

| Zveřejněno v Nabízené služby

Malá koňská farma Račí údolí

je umístěna v malebném údolí zvaném Račí. To proto, že zde byli opravdu raci a dobře se jim dařilo. Račí údolí je kouzelným místem k odpočinku, je zaklíněné v Rychlebskýh horách, které patří, co se týče čistoty ovzduší, k nejčistším místům v naší republice.

 

Na naší malé farmě se prohánějí tři koníci: Bard, Samet a uličník Bony.
Dovolte mi, aby se Vám v krátkost i představili:

Jmenuji se Bard, ale říkají mi Bobo, jsem český teplokrevník,tmavý hnědák, nar. 11.dubna 1996,mým otcem je Topas 14, matka: Baška. Jsem šprýmař, ale jinak jsem pohodový , mám rád, když mě čistí, to si užívám, baví mě vyjížďky do přírody.

Já jsem Bony hucul, nar.30.3.1992, plavák s úhořím pruhem. Už jsem trošičku v letech, proto jsem náladový,občas mrzout, musí se na mě pomalu, trpělivě, ale jsem rád, když si můžu vyjet do lesa.

A já se jmenuji Samet jsem jezdecký pony, nar. 19.5. 2007, má máma je Skarletka , otec: Christy Haller, jsem mladý, bujný koník a teprve se učím vozit lidičky v sedle, musím si na vše postupně zvykat, ale začíná se mi to líbit,aspoň můžu jet ven na vyjížďky.
 

Máte zájem navštívit nás a projet se na některém z nich? Pořádáme vyjížďky na hrad Rychleby, do zámeckého parku, na Červený důl a do okolí.
Příroda je zde krásná a ze hřbetu koně jsou výhledy do krajiny nejkrásnější.

Přijďte k nám, určitě se Vám tady bude líbit!

Hodina vyjížďky:  200,-Kč

Hodina výuky na jízdárně:  200,-Kč

Na setkání s Vámi se těší: Milada Stružková

Nutná rezervace na tel. 724 602 120 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Číst 6053 krát Naposledy změněno středa, 08 leden 2014 18:27