Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
26. 8. 2015 16:00

Dotkni se hudby

Letní škola „Dotkni se hudby“ pro celou rodinu … aneb tak trochu jiný taneční tábor.

Kde: Račí údolí, Rychlebské hory

Kdy: 26. - 30. 8. 2015

Cena: 1200,- (cena pouze za program Letní školy)

Ubytování a stravné si kombinujte sami dle vlastní volby Počet účastníku je omezen, rezervujte si proto svá místa včas .

Výukové hodiny: 26. - 29. 8. (st, čt, pá, so) – 17,30 – 20,30 (občerstvení a svačinky s sebou na lekce)

Program Letní školy:
Lekce pro jednotlivé dny budou tematicky sestaveny z části technické, teoretické a prožitkové. Součástí bude rozcvička, protažení a strečink.

Technická část: taneční techniky, vědomý pohyb, strukturovaná improvizace

Teorie: Významné osobnosti dějin tance, jejich myšlenky, odkaz a interpretace v tanci

Prožitková část: Tanečně-pohybová terapie, pohybové divadlo a taneční drama-terapie, Site-specific projekt Předchozí zkušenost s tancem není podmínkou. Každý by měl znát svůj zdravotní stav a tělesné možnosti, abychom předešli případným zraněním. Opatrnosti není nikdy dost, nelze ohlídat vše a všechny. Při lekcích zodpovídá každý sám za sebe.
Přejme si tedy krásné počasí, dobrou atmosféru a tvůrčího pohybového ducha!  

O lektorce:

Báru Barteckou můžete potkávat nejčastěji v okolí Frýdku – Místku, kde vede pravidelné tanečně- pohybové kurzy s příznačným názvem „Tak trochu jiný taneční kroužek“. Jejím hlavním zaměřením je taneční improvizace, výrazové prvky, taneční divadlo, práce s amatérskými tanečními skupinami a „netanečníky“. Nejde (jen) o to, jak bude výsledný efekt vypadat, ale aby si každý tanečník uvědomoval, co ve skutečnosti dělá a jak. Pravidelné lekce i jednorázové workshopy vede vždy současně s prvky tanečně-pohybové terapie. Kromě pohybového divadla se věnuje také individuální terapeutické práci s klienty (umělecké terapie) a výuce klasické i mimoevropské hudby.

„Jsem obyčejný člověk. Málo mluvím, raději jednám. Moje motto je „jednoduše ale jasně“, mám ráda praktičnost. Netřídím lidi, dávám možnost a prostor každému, kdo přijde a těším se na to, co vytvoříme. Neupínám se k předepsaným vzorcům, neomezuji se vůbec ničím. Moje hranice „normálnosti“ je posunuta mimo klasické normy. … Čekejte všechno možné.“
(Bára Bartecká)

Kontaktní údaje pro více informací a přihlášení:
Ing. Barbora Bartecká, Ph.D.,
Dotkni se hudby - Amatérská umělecká scéna „s lidmi pro lidi“
Web: www.dotknisehudby.cz,
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: 725 036 806
Rezervační poplatek: 250,-/osobu (100,-/dítě). Informace pro převod Vám budou zaslány e-mailem po přihlášení. Přihláška je závazná. Zrušení rezervace je možné do 31.5.2014 (písemně, mailem). Po tomto datu je již rezervační poplatek nevratný.