Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373




1. 7. 2015 15:00 - 10. 7. 2015 10:00

TÁBOR 1. turnus

Dětský letní tábor Račí údolí

ODJEZD Z  TÁBORA JE OD 09:30 DO 11:00 HOD - PÁTEK 10.ČERVENCE 2015

1.TURNUS - INDIÁNI - PO STOPÁCH ČEROKIŮ

Kapacita tohoto turnusu je cca 70 dětí
Děti budou ubytovány v chatkách i budově - všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor je ve středu 1.7.2015 od 14:00 do 15:00 hod
Odjezd z tábora je v pátek 10.7.2015 od 9:30 do 11:00 hod
 

DOPRAVA DO OSTRAVY:

Pojede se autobusem z autobusového nádraží Jeseník odjezd 12:00 hod. Příjezd na autobusové nádraží  Ostrava ÚAN je v 14:55 hod 10.7.2015. S dětmi pojede vedoucí Kateřina Gryczová tel. 732936153. Všechny děti níže uvedené mají zajištěnou jízdenku. 

Seznam dětí, které mají zajištěnou dopravu z Ostravy:

1. Kristýna Kapušová Ostrava
2. Justýna Mauci Ostrava
3. Erik Kubiena Ostrava
4. Sára Mostýnová Ostrava
5. Barbora Drobilová Ostrava
6. Jiří Pastrňák Ostrava
7. Jan Pasrtňák Ostrava
8. Ondřej Šenkýř Ostrava
9. Barbora Matějová Ostrava
10. Pavlína Mottlová Ostrava
11. Adam Mottl Ostrava
12. Klára Matonohová Ostrava
13. Kateřina Hejcmanová Ostrava
14. Ondřej Dostál Ostrava
15. Veronika Vávrová Ostrava
16. Julie Konečná Ostrava
17. Danile Smetana Ostrava
18. Daneš Zátorský Ostrava
19. David Bahr Ostrava
20. Hana Škerková Ostrava
21. Kristýna Kocurová Ostrava
 22.  Sarah Adamčiková  Ostrava
     

 

Více o táboře zde

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Seznam přihlášenýc dětí: 

1. Kristýna Kapušová
2. Justýna Mauci
3. Erik Kubiena
4. Viktor Černoch
5. Oskar Černoch
6. Kamil Hinšt
7. Sára Mostýnová
8. ADRIANA BALICOVÁ
9. Filip Hron
10. Marek Bořuta
11. Filip Kuruc
12. Barbora Drobilová
13. Jiří Pastrňák
14. Jan Pasrtňák
15. Tereza Bravencová
16. Barbora Bravencová
17. Veronika Jarošová
18. Vratislav Škrípek
19. Ondřej Šenkýř
20. Vojtěch Janoš
21. Vendula Richtárová
22. Andrea Smílková
23. Barbora Matějová
24. Pavlína Mottlová
25. Adam Mottl
26. Petra Bernreiterová
27. Richard Stržínek
28. Petr Včulek
29. Natálie Žišková
30. Anna Hošková
31. Emma Haukeová
32. Martin Bednář
33. Jakub Vysoudil
34. Filip Sláma
35. Petr Šindelář
36. Klára Matonohová
37. Nikolas Ondruch
38. elena jurigova
39. Lukáš Pěnkava
40. Sára Fiorová
41. Lukáš Chlopčík
42. Kateřina Hejcmanová
43. Filip Kamenský
44. Ondřej Dostál
45. Veronika Vávrová
46. Julie Konečná
47. Vanesa Sotiropulosová
48. Danile Smetana
49. Barbora Švédová
50. René Janák
51. Lýdie Bernard
52. Daneš Zátorský
53. Hynek Spevák
54. Marie Špangerová
55. Daniela Šestáková
56. Jakub Španger
57. David Bahr
58. Barbora Pierogová
59. Sarah Adamčíková
60. Antonín Bílý
61. Pavel Dostalík
62. Hanna Gajdošíková
63. Benita Lavrenčíková
64. David Sojčák
65. Veronika Pazderova
66. Michaela Nevolová
67. Vendula Kubincová
68. Nikola Prokešová
69. ADAM GUZEJ
70. Fedora Jakub
71. Martin Vysloužil
72. Erik Kőnigsmark
73. Nikola Macháčková
74. Hana Škerková
75.

Kristýna Kocurová

76.

Josef Kavčak

77.

Adela Kavčáková

78.

Sara Augustinová

79.

Sarah Adamčiková

80.

Matěj Konečný